INSTYTUCJE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris metus odio, bibendum sed pharetra eget, dictum nec felis. Ut at ornare tellus. Aenean in arcu sit amet nisi rutrum pharetra sed quis magna. Sed ut velit eu risus cursus porttitor quis in ligula. Donec imperdiet a ex et gravida. Morbi quis eros ut nisi varius porta. Pellentesque iaculis ligula nec scelerisque volutpat. Nam tincidunt, lorem sit amet tristique finibus, risus sapien feugiat dolor, in euismod tortor mauris ac dui. Quisque fringilla massa placerat, ultrices erat sed, sagittis nibh. Aenean vel neque sit amet quam ultrices vehicula non quis ex. Morbi non venenatis purus. Cras efficitur est volutpat pretium laoreet. Cras blandit erat non eros feugiat efficitur. Donec eu ante fringilla, eleifend nunc non, luctus odio. Nam gravida leo velit, eget suscipit metus sollicitudin quis. Nunc vel est eu libero euismod dignissim et nec velit.

Vivamus sodales et lorem ut iaculis. Integer consectetur arcu ac viverra accumsan. Quisque suscipit quam quis tincidunt maximus. Vivamus finibus, sem ac aliquet aliquam, lorem sem pretium felis, et blandit metus magna non augue. Donec ultrices elit consectetur eros cursus facilisis. Nulla cursus lacus et mi lacinia condimentum. Quisque quam dolor, congue a accumsan sed, laoreet vel metus. Aenean ut bibendum mi. Nunc lacus mauris, ultrices sit amet gravida nec, porttitor a turpis. Praesent eget enim leo. Maecenas pretium ut metus ac maximus. Aenean non tortor magna. Donec id justo ut arcu aliquet maximus. Sed a hendrerit nunc, luctus venenatis sapien.

Donec malesuada purus ut pharetra convallis. Donec in lacinia magna, quis viverra lacus. Proin ut lacinia dolor. Sed auctor lobortis justo posuere rutrum. Sed elementum neque augue, sit amet semper risus aliquet vitae. Curabitur malesuada placerat mollis. Etiam et felis a eros congue tristique sit amet ut ligula. Integer tristique pretium dolor, sit amet elementum diam tempus et. Integer scelerisque odio orci, ac mattis nunc feugiat nec. Cras aliquam porta interdum. Praesent eros augue, malesuada et maximus at, egestas id erat. Curabitur quis enim gravida, varius ligula vitae, aliquet odio.

• Chór

01 stycznia 1970r. 408
  • Caritas

Caritas znaczy: miłość bratnia, podnosząca, wspierająca, akceptująca. Nasza „Caritas” parafialna pragnie służyć wszystkim parafianom - od dzieci do najstarszych, a szczególnie tym najbardziej potrzebującym. Zapraszamy do spotkań i przyjaźni, które mogą Cię otworzyć na Boga i drugiego człowieka.

01 stycznia 1970r. 403
  • Rada Parafialna

01 stycznia 1970r. 430
  • Klub sportowy

Klub Sportowy „Rybak”

01 stycznia 1970r. 385
  • Harcerze

01 stycznia 1970r. 365
  • Jadłodajnia

01 stycznia 1970r. 399
  • Kawiarnia

01 stycznia 1970r. 427 5
  • Klub AA

Klub AA Bliza

01 stycznia 1970r. 357
  • Orkiestra

Miejsko-Parafialna Młodzieżowa Orkiestra Dęta.

01 stycznia 1970r. 358
  • Poradnia przedmałżeńska

Poradnia w trakcie organizacji.

01 stycznia 1970r. 383
  • Psycholog

01 stycznia 1970r. 403
  • Sala Papieska

Sala Pamięci Świętego Jana Pawła II mieści się Domu Parafialnym. Inicjatywa stworzenia takiego miejsca zrodziła się po wprowadzeniu relikwii św. Jana Pawła do parafialnego kościoła. Jest to miejsce, w którym utrwalamy w naszej pamięci sylwetkę niezwykłego Świętego - Wielkiego Polaka. Papież ten wpisał się szczególnie w krajobraz miasta Władysławowa, a dla mieszkańców jest niezwykle bliskim patronem. W kościele znajdują się Relikwie Świętego Jana Pawła II, Ławeczka ze św. JPII oraz Sale Papieskie. Imię św. Jana Pawła II nosi Zespołu Szkół znajdujący się na terenie parafii.

01 stycznia 1970r. 357 9
  • Kiosk parafialny

01 stycznia 1970r. 414 4
  • Świetlica

Świetlica Dziennego Pobytu dla Dzieci.

01 stycznia 1970r. 370
  • Wolontariat młodzieżowy