loading...
« Strona glówna

Intencje mszalne

Intencje na: 19 - 31 sierpnia

Sobota 19.08.2017

6.30

†† Mirella Majrowska i Agnieszka

7.00

†† Władysława Gappa /int. od uczestników pogrzebu/

9.00

† Aniela Muża /int. od V Róży Matek p.w. Matki Kościoła/

15.00

Ślub: Paweł Kaczykowski – Daria Rutha

19.00

† Ryszard Sentak (r. śm.)

† Halina i Jan Hincke

† Juliusz (r. śm.) i Apolonia Necel

Niedziela 20.08.2017

6.30

† Marek Konkel (r. śm.)

†† Bronisława (4 r. śm.), Jan, Andrzej, Irena Pełechaty, Tadeusz, Magdalena, Edmund Wyrwał

8.00

 

† Tadeusz Przybylski

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. dla Zdzisława z ok. 60 r. ur.

†† Irena Lewandowska (urodzinowa), dziadkowie i babcie z rodziny Kurs i Lewandowskich

9.30

†† Stanisław i Marianna Pisarscy, Antoni, Justyna Bober

za parafian

†† Maria, Stanisław Kortas

11.00

† Maria Mudlaff (1 r. śm.)

† Leon Potrykus (r. śm.)

12.30

Intencja KD

† Joanna Maziarz (urodzinowa)

††Anna i Benedykt Selke, Ludwika (r. śm.) i Benedykt

Wiktor Jerzy Kotewicz (chrzest po Mszy św.)

14.00

†† Anna i Jan Bolda

18.00

† Leon Ceszke

19.30

W intencji May Zielke /z okazji chrztu/ oraz w int. całej rodziny

21.00

† Zenon Szampanti

Poniedziałek 21.08.2017

6.30

†† Joanna (urodzinowa)i Arkadiusz

6.30

†† Rita Eryka Frank /int. od uczestników pogrzebu/

7.00

†† Anna i Jan Radtke

9.00

†† Antonina (1 r. śm.) i Edmund Gren, Stefan i Irena Korpys

19.00

†† Henryk Semerling (8 r. śm.) i Kazimierz Mudlaff oraz rodzice z obojga stron: Anastazja, Bogusław Mudlaff oraz Agnieszka i Augustyn Semerling

19.00

†† Mamy: Krystyna i Ewelina

19.00

† Jerzy Patock /1 gregoriańska – odprawia ks. Paweł Jasina TChr/

Wtorek 22.08.2017

6.30

†† Klara i Józef Hintzke, Edmund Pobłocki i zm. z rodzin Hintzke, Szornak i Bystram

7.00

†† Jan Drzeżdżon i zm. z rodziny

7.00

†Wanda Andrearczyk, Zdzisław Koziara

9.00

†† Edmund i Stefan (r. śm.)

19.00

†† Stefania i Józef Ceynowa i zm. z rodziny

19.00

†† Małgorzata (r. śm.) i zm. z rodziny Ferra

19.00

†† Wacław (r. śm.) i Maria Rolewscy

19.00

† Jerzy Patock /2 greg./

Środa 23.08.2017

6.30

†† Bogdan (r. śm.) i Honorata

7.00

Dziękczynno-błagalna w intencjach rodziny Rosa

7.00

†† z rodziny Rosa i Piwowarczyk

9.00

† Helena Baran /od uczestników pogrzebu/

19.00

Anna i Franciszek Hoge w rocznicę ślubu oraz Józef i Barbara Wołoszyk w dniu urodzin

19.00

†† Maria, brat Józef i zm. z rodziny Copija i Kuhl

19.00

†† Kosińska Michalina, Tesmer Janina, Elżbieta Bizewska, Bogumiła Różańska

19.00

† Ewa Bizewska /od uczestników pogrzebu/

19.00

† Jerzy Patock /3 greg./

Czwartek 24.08.2017

6.30

††rodzice Tekla i Alfons

6.30

+Brat Zygmunt, siostry Wanda, Elżbieta i Teresa, oraz zmarli szwagrowie i szwagierki

7.00

††Stanisław Czarnecki, rodzice Maria i Marcin, Karolina, Wojciech, rodzeństwo

7.00

†Andrzej Licau /int. od uczestników pogrzebu/

9.00

†Teresa Cieślińska

19.00

†rodzice i brat Czesław Bolda

19.00

†Feliks Orzeł (r.śm.), ††rodzice chrzestni, rodzeństwo, szwagier Józef

19.00

† Jerzy Patock /4 greg./

Piątek 25.08.2017

6.30

†Piotr Malik /int. od uczest. pogrzebu/

7.00

†rodzice Hinckowie i bracia

7.00

O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Syna

9.00

†Leokadia i Bolesław Więckowscy

19.00

†Franciszek (rocz. śm.) i Stefania Biankowscy

19.00

††Agnieszka i Jan Bolda, Antoni Ferra

19.00

†Augustyn Kuchnowski

19.00

† Jerzy Patock /5 greg./

Sobota 26.08.2017

6.30

†Mirosław Krzebietke, Anna, Stanisław Ogoniak

7.00

†Halina Cysewska (6 r. śm.)

9.00

W intencji Matek z VIII Róży pw. Matki Bożej Częstochowskiej o potrzebne łaski.

15.00

Ślub: Marzena Kupperschmidt / Adrian Lipczak

16.00

Ślub: Budkiewicz Daria / Han Kramer

19.00

†Helena, Leon, Jerzy Ruszkowscy

19.00

††Bronisława i Floriana Liberkowscy oraz Leopold i Klemens

19.00

†Daria Danielczak /od ucz. pogrzebu/

19.00

† Jerzy Patock /6 greg./

Niedziela 27.08.2017

6.30

††brat Paweł, siostrzenica Maria

6.30

Za ojczyznę

8.00

††Marianna, Jan Szustak

8.00

††Kazimierz, Tadeusz, Agnieszka Detlaf

8.00

† Józef Olszewski (2 r. śm.)

9.30

Dziękczynno-błagalna w 20 r. ślubu Ignacego i Janiny

9.30

za parafian

9.30

†Krystyna Gniatkowska

11.00

† s. Elżbieta Nowak MChr

11.00

†† Szymon, Leszek, Alfons Detllaf

11.00

† Jerzy Patock /7 greg./

12.30

††Ludwika i Albin Bukowski, Regina Krzewska oraz 1r. ślubu Doroty i Grzegorza Krzewskich o dalsze Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

12.30

†Zofia Późniewska (4 r. śm.)

14.00

Dziękczynno-błagalna w dniu urodzin Marka (radny parafialny)

18.00

O dary Ducha Świętego w dniu urodzin dla Małgorzaty

19.30

†Aleksandra

21.00

†Barbara Konkel (1 r. śm.)

Poniedziałek 28.08.2017

6.30

††Juliusz (r. śm) i Marta Rutha

6.30

††Stefania, Rozalia, Jan Sahs (Sas)

7.00

†Feliks Buja oraz ††bracia i siostry z rodziny Buja oraz dusze w czyśćcu cierpiące

9.00

Z okazji 80 r. urodzin Augustyna Pieper

19.00

†Kazimierz (XX rocz. Śm.) i Cecylia Neclowie

19.00

†† rodzice Bronisława i Franciszek Blok i brat Franciszek

19.00

† Alojzy, Czesława, Andrzej z rodziny Sylwester

19.00

† Igor Matviejew (12 r. śm.)

19.00

† Jerzy Patock /8 greg./

Wtorek 29.08.2017

6.30

†Wanda i Ernest Klamann

7.00

†rodzice: Albertyna i Stefan Hirt oraz Stanisław (60 r. śm.)

9.00

†Krzysztof i Ryszard Marczak i zm. Z rodziny Marczak i Kwiatkowskich

19.00

Dziękczynno-błagalna w 25 rocznice ślubu Marzeny i Artura

19.00

†Jan Kużel

19.00

†Andrzej Gołda (r.śm.)

19.00

O Boże Błogosławieństwo dla rodziny Tomasza i Barbary i opiekę Matki Bożej.

19.00

† Jerzy Patock /9 greg./

Środa 30.08.2017

6.30

†rodzice Maria i Feliks Śledź

7.00

†Jan (XI rocz. Śm.) i Urszula Domnik

9.00

†Henryk (12 r.śm.) Mariusz (8 r.śm.) Mielniczuk

9.00

††Anna i Alojzy oraz ††Augustyn i Marianna

19.00

†Marian i ††z rodziny Hinz

19.00

†Antoni Selke i dusze w czyśćcu cierpiących

19.00

†Ryszard Pielech (2 r.śm.)

19.00

† Jerzy Patock /10 greg./

Czwartek 31.08.2017

6.30

†Stanisław (w r.śm.) oraz zm. rodzice

7.00

†rodzice i bracia Kotowscy

7.00

†Brunon Buczkowski

9.00

†Waleska Grubba (XVI rocz. śm.)

9.00

† Roman Rutha /od uczest. pogrzebu/

19.00

††Janina i Gerard oraz Helena i Alfons

19.00

†Karol Budzisz (20 r. śm.)

19.00

†Marietka Taszycka i bliscy zmarli

19.00

† Jerzy Patock /11 greg./

Zapraszamy!!!

al. Żeromskiego 32, 84-120
WŁADYSŁAWOWO

tel./fax: (058) 674 02 74, e-mail: wladyslawowo@tchr.org

 

Msze święte
Dni powszednie

6:30, 7:00, 9.00, 19:00

Niedziela i święta

6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 18:00, 19.30, 21.00

Spowiedź

 W czasie każdej Mszy Świętej

Inicjatywy